2010 m. vasario 22 d., pirmadienis

Baneriai



Sveiki visi :) Sorry, kad neparašiau daugiau, nes šiandien turėjau laaaabai daug namų darbų. Na o dabar įkeliu banerius kurioms pamiršau padaryti...Man tai kažkaip labai patinka kai tie baneriai dera prie fono.O jums???


P.S. Gal dar kam nors baneriuspamiršau???Rašykite į GB :)
Jūsų Solveigaxxx <3