2010 m. vasario 23 d., antradienis

Futuramos gerbėjai , minishop'e jūsų herojai :]

 

...tačiau herojai ne visi ;P Tik du ;DD Tačiau vistiek juk geriau nei nieko :] O kada gi pasirodys Simpsonų šeimynėlė? ;DD Bet nemanau,kad taip bus . O juk tikėtis verta... ;]