
Sveikučiai :))**

Mesk iššuį balsavimas įvyko :) visa balsavimą lyderė buvo Mr.chemy ji surinko 77 balsus sveikinu!!! :)******* Na o dabar susumuosiu visus balsus šio ir praeito balsavimo :)
Mr.chemy 103 balsai
As_esu 37 balsai
BienDiabla 5 balsai
akviliukas13 13 balsų
MirandaVDA 9 balsai
Sveikinu visas :)* na o dabar nuo šiandien (02-22) iki vasario 24d. (daugiausia iki 25 ;D) siųskite savo darbelius. Tai gali būti piešinukas, veltinukas, karoliai, drožinys. ir t.t. bet kas ką tik padarėte gražaus. :))))* Nepamirškite ant piešinio parašyti savo loginą :)))
Sėkmės :)
Jūsų Akviliukas ♥*