2010 m. vasario 21 d., sekmadienis

Nauja skiltis

Jau greitai !!!
Sveiki sugalvojau naują skiltį ji bus panaši kaip ir Niu Jorko stilius , tik dabar įdėsiu įžimybę , ir pabandysiu , savo lėlę aprenkti panašiai kaip įžimybę realybėje.