2010 m. vasario 24 d., trečiadienis

Negalėjau parašyti

 

Sveiki :] Kai užėjau į blog'ą - išsigandau,nes radau tik porą šiandienos pranešimų ir tai nuo vienos rašytojos :/ Gaila. Laukiu aktyvumo. Kodėl aš neparašiau? Šiaip dieną būčiau parašius,nes turėjau laiko,tačiau man kažkodėl neužkraudavo blo'go pranešimo lauko. Todėl nieko negalėjau padaryti,tik parašyti pavadinimą :/  Galvojau,kad čia interneto problema,tad perjungiau iš naujo (pas mane nešiojamas internetas). Vistiek nieko nesidarė. Po restartavau kompiuterį . Nieko . Galiausiai nuėjau per Opera internetą (visada naudojuosi Mozilla) , tačiau vistiek man rodė,kad krauna,bet nieko neužkraudavo. Maniau,kad tik šis blog'as pastrigo,bet ir kitas mano blog'as taip pat streikavo. Tad visiškai neturėjau galimybių čia parašyti :/ Tikiuosi,kad daugiau taip nebus :] 

Rašytojos, būkit aktyvesnės!!! :]