2010 m. vasario 25 d., ketvirtadienis

Pranešimas Vikit14

 

Sveika,nepyk,nepastebėjau,kad tu esi parašiusi tuos pranešimus. Aš tiesiog galvojau,kad niekas nieko nerašys,todėl ir rašiau visus pranešimus iš eilės,nežiūrėdama į visą blog'o vaizdą ;] Tad tikiuosi,kad labai nesupykai,nes tikrai nemačiau :/