
Sveikučiai :))*
jau kiek rašau ir dar nepadėkojau solveigaxxx už bannerį ;D* ačiūūū labai :****** na o dabar jau naujienos starplazoje prasidėjo išpardavimas :))) net nežinau kaip jį pakuomentuoti :D drabužiai skirtingi tačiau man jie nelabai patinka :D aišku yra keletas ;D tačiau visi tokie neįdomūs na bent jau man ;) bisou parduotuvėje visko turbūt daugiausia ;D o štai Evil Pandoje tik 2 drabužiai ;DDD tik negaliu sudėti visų drabužių neprisideda man kažkaip užstringa internetas ;DDD šiomis dienomis kažkoks labai jau lėtas... atleiskit galiu pasakyti jog išpardavimas Folk, Bisou, Stardoll, Evil Panda, Rio ir Fallen Angel parduotuvėse :)
Jūsų Akviliukas ♥*