Puslapiai
Pradinis puslapis
Istorija
Užslėpta
Nemokama
Kaip susisiekti?
2010 m. gegužės 17 d., pirmadienis
Atsiprašau nepykite...
Sveiki,
Labai retai rašau ,nes būnu lauke ,pamokos,N.d,gitaros būrelis,pienino grojimas ir t.t.
Labai nepykit ,bet aš turiu išeiti ir negadinti blogo ,kad nerašau.Tikrai labai retai būnų prie pc .
Viso draugai ..
Iki.
Jau nebe jūsų Miglė..
Naujesnis pranešimas
Senesnis pranešimas
Pradinis puslapis