2010 m. gegužės 17 d., pirmadienis

Pokyčiai


Labas ;] Vėl pakeičiau blog'o išvaizdą,nes ana gal kiek pabodo ;] Vėl padariau primenančią vasarą :] Šiandien dar sergu, bet tikiuosi,kad rytoj eisiu į mokyklą :] Kai kurioms rašytojoms net nedariau bannerių,nes jos čia nelabai rašo,todėl,jeigu rašysit,tai rašykit man į privatą,nes kolkas gaila šalinti. Taip pat visur galėsite komentuoti,bet būtų geriausia,kad jūs nerašytumėt kaip anonimai ;] Tai tiek . Dedu bannerius :