Sveiki :) Sorry, kad nesu labai aktyvi, nes dalyvavau chorų karuose ir buvo tikrai daug repeticijų. Visų pirma norėčiau atsakyti Migelei-nea, aš ne adminė, tik noriu, kad blogas butų geresnis negu buvo iki šiol ir maniau, kad taisyklės tam padės.Na bet jei prieštarauji ir tau jos kliudo tai galiu jas panaikinti tik kaži ar bus geriau.Na va, odabar į temą-kaip ir žadėjau padariau banerius tokius kaip savo.Pamaniau, kad baneris tik su vardu yra geriau nei foto.Be to baneriai tinka prie fono.Jei niekas nepyks tai galėčiau banerius daryti visada, kada tik pasikeis blogo fonas... Netempsiu gumos:











P.S. Manau, kažkam pamiršau padaryti banerį tai kam pamiršau parašykite į GB arba žinutes :) tikiuosi patiks :)
Jūsų Solveigaxxx <3