2010 m. vasario 21 d., sekmadienis

New You


Sveikučiai visi :)))*


kaip Jums paskutinė savaitgalio dienelė? :))turbūt visai nieko ;D na o dabar apie New You :) Turbūt jau matėte naujus drabužėlius starplazoje :) tai vat man jie nelabai patiko tačiau vistiek padariau derinuką su suknele :))) Ji yra iš parduotuvės Stardoll kainuoja 7sd ir yra ss :) na ji gal ir visai nieko :) derinukas iš viso kainuotų 28sd :) tiesą sakant visai pigiai ;D




Jūsų Akviliukas ♥*