
Sveikučiai visi :)))*
kaip Jums paskutinė savaitgalio dienelė? :))turbūt visai nieko ;D na o dabar apie New You :) Turbūt jau matėte naujus drabužėlius starplazoje :) tai vat man jie nelabai patiko tačiau vistiek padariau derinuką su suknele :))) Ji yra iš parduotuvės Stardoll kainuoja 7sd ir yra ss :) na ji gal ir visai nieko :) derinukas iš viso kainuotų 28sd :) tiesą sakant visai pigiai ;D

Jūsų Akviliukas ♥*