2010 m. vasario 20 d., šeštadienis

.......

Sveiki visi :) Smagu, kad pagaliau atsirado Cobrytte ;) Tikiuosi dabar situacija bloge pasitaisys :)
Kodėl taip sakau??? Nes aš manau, kad geriausi blogo laikai jau praėjo ;( Dabar blogas visai nebepopuliarus ir jį skaito tik keletas žmonių.Tada užduosiu dar vieną klausimą KODĖL??? Todėl, kad blogas nelabai aktyvus, o naujienos pasyvios... Tarkime anksčiau bloge per dieną būdavo prirašyta daug ir įdomių naujienų, o dabar vos keletas nesamonių.Keletas iš jų:O-o, aš pasikeičiau banerį pasižiūrėkite!Covergirll iš Italijos, galite nueiti į jos suite ir pamatyti kaip ji gyvena...Man tai kiek kvaila ;( Ar nereikėtų bloge rašyti tik svarbias,o jei ir pasyvias, kad jos būtų parašytos taip, kad skaitytojams būtų įdomu.Kad ir apie tą pačią CG galite parašyti įdomiau: Šiandienos CG yra Italė ir jos mėgstamiausiais maistas kaip keista pica, būtent apie tai ir norėjau jos paklausti interviu. Ar ne įdomiau būtų?Manau, kad taip... Tam, kad blogas galėtų vėl pakilti į aukštumas reikia daug ką pakeisti iš esmės.Kad būtų lengviau aš sudariau taisykle kurių turės laikytis blogo rašytojos :) Jei kas nors nepritaria mano sumanymui, ar tiesiog nori pasiterauti, rašykite į GB.
TAISYKLĖS:

Kokių pranešimų rašyti nereikia:

1.Apie tai, kad pakeitei bannerį.
2.Jei rašai nelietuviškomis raidėmis ir darai klaidų rašyboje
3.Jei pranešimo viršuje nėra banerio.
4.Jei pranešime tik keli sakiniai ne į temą.
5.NUKOPIJUOTŲ nuo kitų blogų.
6.Jei pranešime yra reklama ar prašymas prabalsuoti už kažkokį jos dalyką.PVZ: CG, scenery.

Apie FOTO :negalima dėti:
7.Jei ant žinutėje esančios foto nėra blogo užrašo:Stardollems.
8.Jei foto yra neapkarpyta
9.Jei tik įkėlei foto ir nieko apie tai nepasakei.

Čia ne visos taisyklės, nes jos dar plėsis ir dar bus patarimai.Manau, kad blogui šios taisyklės padės :)
P.S. Padariau banerius rašytojoms, tik įkelsiu vėliau :)
Jūsų Solveigaxxx <3