Taigi, kaip ir reikėjo tikėtis, starplazoje atsirado du SS drabužiai. Juk adminams nebūtų pelno,jei jie būtų non SS. Jie galima sakyti, verčia mus mokėti kosminius pinigus,kad galėtųme įsigyti drabužių,pardavinėti juos ir t.t. Nors man ta bliuskutė visai nieko. Be to, pati greitai būsiu Non SS. Po kelių dienų. Ir dėl to visiškai nesijaudinu. Juk Kohl's parduotuvėje yra puikių non SS rūbų :]

