Sveikūūūūčiai :] Aš be galo jūsų visų pasiilgau !!!! Kodėl? Nes nerašiau į šį blog'ą tikrai labai ilgą laiko tarpą ;( Vis pritrūkdavo laiko,arba mama neleisdavo prie kompiuterio,nebent keletui minučių :/ Vėliau mane užplūdo daug kontrolinių,kuriems reikėjo labai ruoštis,nes nesupratau temų,taip pat ruošiausi šokių konkursams. Šokiuose kasdien pasilikdavau ilgiau,nes buvo svarbios varžybos, o vėliau tekdavo daryti likusius namų darbus.O praeitą savaitgalį abi dienas dalyvavau konkursuose. Todėl tikrai laiko neturėjau,tikiuosi,kad mane suprasite :] Visus prieš ir po padariau,teliko juos apkarpyti ir užrašyti loginus :] Tad nepykit,kad čia taip susivėlinau :]
O dabar prie reikaliuko : Minishop'e SALE :] Nesuprantu,kodėl niekas anksčiau to čia neparašė ? Parašė,kad tik MKA parduotuvėje SALE :] Tačiau man nuo to tik geriau :] Taigi, yra pilni du puslapiai,o trečiame tik vienas daiktas. Tiesą pasakius, man čia nelabai yra ką pirkti. Ir šio mėnesio sale man tikrai vėl nepatinka,kaip ir buvęs :/ O dabar,kai kainos jau pakilę, tai ir liko mažiau superstarų,kurie gali įsigyti sale daiktų. Tikrai. Daugiau nei pusė stardoll žaidėjų yra nesuperstar. Aš lauksiu,kol jie vos ne bankrutuos,nes niekas neužsisakinės SS ir stardollerių (tiesa,stardolleriai ne tiek daug kainuoja kaip SS). Tada jie padarys vėl normalias kainas. Tad laukime. Neleiskime pinigų be reikalo - nors ir atsiras koks nors šaunus HB ar kita, tiesiog laukime. Juk verta.



