Kaip jau minėjo mano rašytoja,šiandien Estijos diena. Galbūt nepriklausomybės. Tačiau kaip ir minėjo,yra nemokama vėliava. Kas svarbiausia,vėliava neįdėta tarp naujų drabužių. Turbūt bus minishop'e (dar netikrinau xD) . Skubėkit pasiimti ( kas norit) nes gali būt,kad šie daiktai išsilaikys kelias dienas :]
Fotografija Cobryttės ;] (mano) ;DD

