Gal ir nesupratote,ką turiu omenyje iš šio pavadinimo. Ogi tai,kad aš dabar ne SS. Pažiūriu į savo klubus - o jie SS!! Kaip žinote,klubo spalvą nulemia ar jo įkūrėjas yra SS ar ne ;DD Jei SS - tada fonas geltonas,jei ne SS - baltas. O mano abu klubai - geltoni ;DD Jau geriau klubai būtų balti,o mano lėlę rodytų kaip SS ;DD

