Šiandien - Kuwait diena (tikrai nežinau,kokia čia valstybė ;D). Manau,kad šiandien šios šalies nepriklausomybės diena. Estai buvo draugiškesni. Gavome galimybę pasiimti po nemokamą vėliavą ;P O Kuwait'ų vėliava kainuoja keturis stardollerius (man taip atrodo ;DD). Gaila,kad šįkart nieko for free ;P Tačiau man ta bliuskutė labai graži :]

