Labuka :] Vėl šiandien nusivyliau,nes šiandien parašėte nedaug :/ O gaila ;( Bet gerai,kad šiandien turiu laiko :] Tačiau labai prašau :
Mielos rašytojos,
Prašau,būkit aktyvesnės,nes kaip pastebėjau,čia gerai dirba tik kelios išrinktos rašytojos. Kur jūs prapuolėte? Jei negalite rašyti,tai praneškite man. Nes tikrai maždaug dvi rašytojos neišlaikys viso blog'o. Tad laukiu aktyvumo :]
