2010 m. vasario 20 d., šeštadienis

Laba ;)


Sveiki,

Atsiprašau labai negaliu niekaip parašyti vis ta mama su savo internetiniais dienoraščiais (nu ta prasme ,ji dirba anglų mokytoja ir turi tvarkyti per internetą).Taiva kaip jums sekas? ;P

Ir bėje Solveiga tu adminė?

Kad taip jau ir taisykles rašai? :O

Em,nu gerai nekankinsiu jūsų su mano nesamonėm xDD

Plz solveiga kai rašysi atrašyk man xD

Na šnd(šiandien) turbūt dar jums parašysiu ,gal tik šiek tiek vėliau ;)

Ačiū jūsų Migliūš

.