
Sveiki,
Atsiprašau labai negaliu niekaip parašyti vis ta mama su savo internetiniais dienoraščiais (nu ta prasme ,ji dirba anglų mokytoja ir turi tvarkyti per internetą).Taiva kaip jums sekas? ;P
Ir bėje Solveiga tu adminė?
Kad taip jau ir taisykles rašai? :O
Em,nu gerai nekankinsiu jūsų su mano nesamonėm xDD
Plz solveiga kai rašysi atrašyk man xD
Na šnd(šiandien) turbūt dar jums parašysiu ,gal tik šiek tiek vėliau ;)
Ačiū jūsų Migliūš
.