

Norėjau paklausti, ar jums TIKRAI patinka ši skiltis? Beje, sveiki ;) Atsiprašau kad retai rašau, bet vakar žiūrėjau vakare filmą kine, šiandien buvu išvykusi, ir dabar kelias minutes turiu laiko. Suprantat, man vienas iš ligos simptomų - skaudančios ir mirguliuojančios akys , tad apsiribojau kompiuterio laiką ;)