2010 m. vasario 20 d., šeštadienis

Kas čia? :)


Sveiki įėjau į sceneruių daryma (desing)


Ir savo daiktuose radau Facebook Ipodą?


Čia turbūt dėl to ,kad patvirtinau savbo face book ir gavau 10sd. prisimenat? :P


Taiva gali ir pas jus būti labai nustebau :D

Ačiū jūsų Migliūš.

P.S šiandien neparašysiu.

Tada iki (wave) :)