2010 m. vasario 20 d., šeštadienis

Mesk issuki rasytojai






Sveikučiai :)*

o šiandien turėjo būti šeštadienis reikėjo į mokyklą... Na bet gana čia apie savo bėdas ;D einam prie reikalo xD tai vat As_esu man pati pasakė kad pati nufotografuočiau tai vat nufotografavau ir viską keliu :))) bus ir maži komertara apie kambarius ;DD

Mr.chemy vs As_esu



BienDiabla vs akviliukas13



MirandaVDA




Mr.chemy kambarys man laaabai patiko :) ypač tas derinimas juoda ir balta :))*

As_esu tikrai labai graži Hot Buys kolekcija :)) viskas labai tvarkingai sudėta :)*

BienDiabla paprasatas kambarys tačiau gan mielas :) man visai patiko :)*

akviliukas13 be komentarų ;D sprękite Jūs :)*

MirandaVDA visko labai daug tačiau labai gražu ir drabužių kiek labai patiko :))*



Jūsų Akviliukas ♥*