

Sveikučiai :)*
o šiandien turėjo būti šeštadienis reikėjo į mokyklą... Na bet gana čia apie savo bėdas ;D einam prie reikalo xD tai vat As_esu man pati pasakė kad pati nufotografuočiau tai vat nufotografavau ir viską keliu :))) bus ir maži komertara apie kambarius ;DD
Mr.chemy vs As_esu

BienDiabla vs akviliukas13

MirandaVDA

Mr.chemy kambarys man laaabai patiko :) ypač tas derinimas juoda ir balta :))*
As_esu tikrai labai graži Hot Buys kolekcija :)) viskas labai tvarkingai sudėta :)*
BienDiabla paprasatas kambarys tačiau gan mielas :) man visai patiko :)*
akviliukas13 be komentarų ;D sprękite Jūs :)*
MirandaVDA visko labai daug tačiau labai gražu ir drabužių kiek labai patiko :))*
Jūsų Akviliukas ♥*