2010 m. vasario 19 d., penktadienis

Naujas party




Kaip jau sakiau atplaukiu su naujienomis ;D tai štai pirmoji naujas party kambarys :))) space ooo ;DD man visai patiko :)))ypač tas raudonas įdomus dalykas ryškiai šviečiantis pro langą ;D kiek matau stardollas ir į minishopą visokius "ateivius" deda ;D Tai vat :))) štai nuotraukytė tiems kas der nematė :)))







Jūsų Akviliukas ♥*