2010 m. vasario 19 d., penktadienis

New You




Starplazoje atsirado tokie nuostabūs drabužėliai tad kaip gi nesukurti su jais new you :)))o dar tie naujieji stylein :) kaip jie man patinka :) jie tiesiog dieviški ;DDD taigi pagrindinė detalė suknelė iš stylein kuri kainuoja 12 sd ss :)))
ji juoda todėl manau tinka įvairioms progoms :) tūrbūt kiekvieną na gal nekiekvieną tačiau daugumą juodų drabužių galima pritaikyti bet kokiai progai :))) manau ši suknelė viena iš tokių :) taip pat gražiai atrodo ir delninukė is OTTO :)taigi derinukas kainuoja 47sd :)


Jūsų Akviliukas ♥*